מאמרים

מוטיבציה להקמת אתר

עולם שלם של אינטרט קיים בעולמנו. עולם מגוון ונרחב בו אפשר למצוא ולבצע כמעט כל פעולה שבעבר נאלצנו לסבול למענה תהליכים ובירוקרטיות ארוכות. כך גם בתחום הפרסום והשיווק, האינטרקטיבי, הבילויים, הטיולים, ובעצם, מה לא? הכל נעשה כיום דרך האינטרנט, לכן כמובן שטבעי שאנשים רבים רוצים לקחת לעצמם פרוסה מהעוגה הטעימה והעשירה.

ובכן, האם עלה בראשך להצטרף ולהפוך לחלק פעיל באתרים? האם אפילו חשבת להקים אתר? לאור העבר הלא רחוק, ההווה והעתיד הצופים לנו, אלה רעיונות מצוינים. אפשרויות רבות להעשרה, התעשרות ופיתוח נמצאות במרחב המחשב, ויש למצוא זווית מקורית ולהראות כוח רצון רב בכיוון.

ראשית כל, זו מיומנות שיש לרכוש. העניין לא שונה בצורה זו מאיש החי בעיסוקו חיפוי קירות או מפעיל לייזר במכון הסרת שיער. הדבר הראשון שהייתי מציע, במידה וזה לא מובן מאליו, שאותו מועמד המתעניין בכניסה לאינטרנט בתור עובד באתר או מקים אתר עצמאי יחקור את האינטרט ויגלוש זמן רב בכל גופיו ואיבריו. כמה שיותר צדדים שהוא ייחשף אליהם, יותר טוב.

לאחר גלישה ממושכת, היכרות אינטימית ממש על גבול נישואים וירטואלים, חכם יהיה להעלות רעיונות לפיתוח והקמה על הכתב. אם היו כבר רעיונות, אני מניח שאחרי גלישה והיכרות ממושכת יעלו רעיונות לשדרוגים ושיפורים, והרי זה מבורך. במידה ולא היו רעיונות מקדימים, כעת אולי עלו רעיונות רבים לאור שטיפת העיניים והתמצאות במרחב.

המשך מאמר